Svatební agentura

Svatební hostina

Svatební hostina

Vaše svatební hostina si zaslouží slavnostní prostředí. Proto si dobře promyslete, kde byste chtěli tyto chvíle prožít. Svatební agentura PerfetkníSvatba.cz Vám umožní vybrat si to správné místo pro svatební hostinu, které splňuje vše k prožití Vaší svatby snů.

Rádi Vám nabídneme celou řadu možností, kde a jak uspořádat svatební hostinu. Vy se jen rozhodnete, zda vám vyhovuje elegantní hotel, romantické zámecké sály nebo tiché a rodinné prostředí vlastní zahrady.

Nabízíme široký výběr lokalit, kde lze uskutečnit obřad i hostinu v jednom místě, včetně ubytování.

Spolupracujeme s profesionaly, s kterými všechny prostory upravíme a vyzdobíme přesně podle Vašich představ. Navrhneme dekoraci svatební tabule, naplánujeme zasedací pořádek a zajistíme i prvotřídní obsluhu. Sestavíme svatební menu, výběr vín a ostatních nápojů. To vše s ohledem na rozpočet a celkový styl svatby.


Kontaktujte nás prostřednictvím online formuláře, emailu či telefonu a domluvte si úvodní konzultaci zdarma. Inspirovat se také můžete v naší fotogalerii.

Ceny našich dodavatelů jsou nižší nebo shodné s cenami, které nabízejí svým přímým klientům. Ceny si nikdy na úkor klienta nenavyšujeme.