Svatební agentura

Dodavatelé

Doprava

Zajistit dopravu pro Váš svatební den tak, aby měla bezproblémový průběh, je pro nás další z důležitých součástí svatebního dne. To, jakou svatební dopravu zorganizujeme, záleží na počtu svatebčanů, dále na finančních možnostech a samozřejmě také na Vašem vkusu a stylu svatby.


Disponujeme širokou škálou možností. Můžeme Vám nabídnout luxusní auta, historické vozy a kočáry s koňským spřežením. Jako méně tradiční dopravu pak americké prodloužené limuzíny Lincoln, prodloužené Hummery nebo například motocyklový doprovod Harley Davidson. Pokud byste ovšem něco více originálního a netradičního, pak můžete vzlétnout do manželství například helikoptérou a připravit tak svatebčanům opravdu zajímavou podívanou.


Pro přepravu svatebčanů využíváme osobní auta, minibusy, autobusy nebo můžete využít taxi službu, se kterou dlouhodobě spolupracujeme a tím Vám můžeme nabídnout přijatelnější ceny.

Doprava na svatbu

Máte rádi luxus, potřebujete reprezentativní vůz na vyjmečný den jako je Vaše svatba? Objednete si přes web Perfektní Svatba nebo telefonicky vozy renomovaných značek BMW, Mercedes, Audi s řidičem k Vaší maximální spokojenosti. Využít můžete také pohodlných minibusů, které vás zavezou kam si budete přát. Hledáteli jiný typ vozu, obraťte se na nás, najdeme řešení dle Vašich požadavků.

Taxi služba

Taxi doprava, kterou využíváme se specializuje na firemní klientelu, která vyžaduje vysokou a profesionální úroveň nabízených služeb.

Historické vozy

Rádi Vám zajistíme dopravu na svatební obřad či svatební hostinu některým z historických automobilů.