Svatební agentura

Dodavatelé

Svatební šaty


Každá nevěsta chce mít ty nejkrásnější a vysněné svatební šaty, ve kterých bude dokonalou a nádhernou princeznou. S exklusivními svatebními salony, se kterými již několik let pravidelně spolupracujeme, z Vás tuto okouzlující nevěstu uděláme.


Každý salon je svým způsobem odlišný. Různé značky předních módních návrhářů a odlišné styly, umožní každé nevěstě najít šaty, které nejen dokonale padnou na postavu, ale také při pohledu do zrcadla budou lahodící oku.


Svatební šaty mají v sobě zvláštní půvab, eleganci a noblesu. Každé jsou výjimečné a vyráběné z nejkvalitnějších materiálů. Ať se jedná o svatební šaty řasené šifonové, svatební korzetové šaty s bohatou sukní a širokým zvýrazněným pasem, empírové svatební šaty, přiléhavé a elegantní svatební šaty, jednoduché svatební šaty, svatební šaty pro těhotné nevěsty, i pro plnoštíhlé postavy.


Na základě Vašich představ Vám svatební salon doporučíme, domluvíme schůzku a v případě, že byste měli zájem o nezávislý a upřímný názor, rádi s Vámi celou obchůzku po svatebních šatech absolvujeme.