Svatební agentura

Dodavatelé

Svatební oznámení

Svatebním oznámením snoubenci oznamují široké rodině a přátelům kdy a kde se bude konat jejich svatba, většinou se posílá ve formě papírových přáníček. Čím dál více je svatební oznámení posíláno také elektronicky. Spolu s oznámením, se posílají i ostatní informační kartičky, jako je např. pozvánka ke stolu apod.


Při výběru svatebního oznámení Vám rádi poradíme a doporučíme vhodnou variantu tak, aby oznámení bylo součástí svatebního designu a korespondovalo s barvami a stylem cekové svatby.


I přes to, že máme opravdu širokou nabídku svatebních oznámení, je možné vytvořit si vlastní svatební oznámení s fotkou, či obrázkem. Stačí nám předat Váš návrh a my se rádi postaráme o jeho výrobu.

Svatební oznámení JAPOS

Svatební oznámení JAPOS Vám nabízí ucelený přehled moderních, klasických i luxusních kolekcí svatebních oznámení od českých a anglických designerů studia WHITES, ve které najdete nové trendy vzory svatebních oznámení.

Svatební oznámení Amin

Všechny nabízené svatební oznámení, vyrábí firma Amin export-import, specialista a vedoucí firma v oboru. Kvalita výrobků je pravidelně kontrolována a zlepšována. Vyberte si svatební oznámení dle Vašeho gusta.

Svatební oznámení Pamas

Stylová svatební oznámení jsou navrhnuta přímo na míru. Firma Pamas patří mezi největší výrobce svatebních oznámení v Evropě.