Svatební agentura

Dodavatelé

Kadeřnice, vizážista, wellnes

Svatební účes a líčení je pro každou nevěstu tou nejdůležitější součástí svatebního dne a proto je potřeba volit účes po radě s profesionálními kadeřníky a vizážisty. Naše agentura spolupracuje s předními Českými a Slovenskými odborníky z oblasti vizáže a Hairstyling. Svatební účes a celková vizáž musí být dokonalá a proto spojení se s profesionály je jistotou, že Váš účes a líčení bude originální a vy budete ve Váš den krásná a neodolatelná.


Před samotným svatebním dnem doporučujeme všem nevěstám, aby si vychutnaly jeden den celkového relaxu. Proto Vás rádi objednáme do Beautyservice a Wellness, kde Vás profesionální tým pohladí nejen po těle, ale i po duši. Ve Váš svatební den se budete cítit odpočatá a ještě krásnější.


Nabídka Beautyservis a Wellnes obsahuje masáže, solárium, nehtový design, kadeřnictví, vizáž, kosmetiku apod.

Vizážistka Marika Trávničková

Svatební vizážistka Marika Trávníčková patří k předním českým vizážistkám. Její služby využívá mnoho nevěst pro svůj svatební den.

Svatební účesy - Mystic Temple

Vychutnejte si plně krásu a jedinečnost svatebního dne. Kadeřnice ze salonu Mystic Temple jsou skutečnými profesionálkami ve svém oboru. Pro nevěsty nabízí kompletní sortiment kadeřnických služeb, svatební účes Vám vykouzlí i přímo u Vás doma.