Svatební agentura

Svatební cesta

Svatební cesta Britské panenské ostrovy

Nejnáročnější turisty z celého světa lákají svou neopakovatelnou atmosférou Britské panenské ostrovy. Nechte se jimi inspirovat i vy a prožijte luxusní líbánky právě zde. Toto souostroví tvoří na padesát malých ostrůvků, které jsou vlastně vrcholy podmořského pohoří a právě jejich geologický původ určuje nenapodobitelný ráz celé oblasti. Zamiřte na jeden z nejpůvabnějších ostrovů světa – Peter Island a nechte se podmanit jeho tichými zátokami, nebo prozkoumejte největší z ostrovů Tortolu, kde před více než půl tisíciletím přistál Kryštof Kolumbus, aby napsal první kapitolu novodobých dějin ostrovů.
Synonymem Britských panenských ostrovů je elegance a luxus, které patří k vysokému životnímu stylu. Pokud je vám tento vlastní, nikde se nebudete na svatební cestě cítit lépe, než právě na Britských panenských ostrovech a jejich luxusních letoviscích.


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 65 900 Kč!Díky našim zkušenostem se svatebními cestami na Britské panenské ostrovy víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Ve spolupráci s renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo Vám pomůžeme s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.