Svatební agentura

Svatební cesta

Svatební cesta Fidži

V tropickém pásu Tichého oceánu se nachází souostroví Fidži, které se dá označit jako jeden z posledních exotických rájů na zemi. Ještě před dvěma stoletími tu na uvítanou návštěvníky jedli, ale v současnosti jsou místní obyvatelé proslulí jako úžasní a milí hostitelé, kteří si dokázali zachovat svoji osobitou kulturu, prastaré tradice a zvyky. Naprosto unikátním zážitkem je návštěva vesnice a účast na některém z tradičních obřadů. I příroda je tu úchvatná – ostrovy vulkanického nebo korálového původu porostlé tropickým pralesem, mělké laguny obklopené korálovými útesy plné barvitýcživočichů.
Ostrovy Fidži jsou vyhledávané jak páry, kteří chtějí své životy spojit svatbou v exotických oděvech, na břehu moře za přítomnosti šamanů, ale i páry na svatební cestě, pro něž mají tamní hotely výhodné slevové balíčky a milé pozornosti.


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 69 900 Kč!Díky našim zkušenostem se svatebními cestami na Fidži víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Ve spolupráci s renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo Vám pomůžeme s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.