Svatební agentura

Svatební cesta

Svatební cesta Francouzská Polynésie

Snad každému je známý příběh vzbouřenců z lodi Bounty, jedněch z prvních Evropanů, kteří ve Francouzské Polynésii přistáli, nakonec se tu usídlili a zanechali tak v historii polynéských ostrovů nezapomenutelnou stopu. Krása ostrovů a hlavně srdečnost tamních obyvatel uchvátila nejen je, ale i pozdější kolonizátory a okouzluje i současné návštěvníky.
My nabízíme cesty na nejkrásnějších z těchto tichomořských ostrovů – Tahiti, ostrov ve tvaru srdce Moorea a Bora Bora, která bývá často označována za nejkrásnější kout světa. Čisté moře s korálovými útesy jsou plné barev a podmořských živočichů – ať máme na mysli barevné rybky, přátelské delfíny, prastaré želvy či nebezpečné žraloky. To vše můžete prozkoumat šnorchlováním, nebo při potápění. Pokud se vydáte na svatební cestu právě sem, strávíte tu nezapomenutelné okamžiky, které vám dozajista vykouzlí zasněný úsměv na rtech, kdykoli vaše myšlenky zabloudí k romantických chvílím vašich líbánek.


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 86 900 Kč!Díky našim zkušenostem se svatebními cestami ve Francouzské Polynésii víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Ve spolupráci s renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo Vám pomůžeme s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.