Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba Antigua

Říká se, že na ostrově Antigua se nachází 365 pláží - na každý den jedna. Už to svědčí o perfektních důvodech strávit tam dovolenou, i kdybyste neměli stihnout projít všechny pláže. A co takhle svatbu v tropickém ráji? A ještě ji spojit s líbánkami! Ostrovní stát Antigua a Barbua rozkládající se na stejnojmenných ostrovech v severní části Malých Antil s bohatou koloniální historií vás přenese do časů, kdy ženy bývaly něžnými květinkami a muži skutečnými gentlemany.


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 72 900 Kč!


Díky našim zkušenostem se svatbou na ostrově Antigua víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Rádi Vám sestavíme svatební itinerář na míru, který bude vyhovovat všem Vašim představám.
Pomůžeme Vám s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem. Většina cestovních kanceláří Vám není schopna zařídit veškeré dokumenty v ČR i v zahraničí. Naše svatební agentura ve spolupráci s prověřenou renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo se nejen postará o veškeré "papírovaní", ale zároveň díky velkému množství klientů, kteří se na nás obracejí, získáváme od partnerské cestovní kanceláře mimořádné slevy na letenky, ubytování a hotely.
Neváhejte a kontaktujte nás s dotazem na nezávaznou nabídku a případně bezplatnou osobní schůzku.