Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba Francouzská Polynésie

Ostrov Bora Bora je považován za nejkrásnější na světě, ostrov Moorea tvarem zase připomíná srdce. Nechtěli byste prožít svatbu na těchto romantických místech spadajících do území Francouzské Polynésie? Nebo snad na Tahiti, které je největším ostrovem tohoto území, a i když mu v průvodcích nepřiřadili žádný romantický symbol, je díky tyrkysově modrým vodám, písečným plážím a majestátním vrcholkům vulkanických hor nesmírně půvabným místem. Využijte možnosti spojit neobvyklou svatbu, třeba i formou domorodého obřadu, s romantickými líbánkami, ať už v podobě líného polehávání na plážích a koupání v moři, nebo aktivního pohybu spojeného s prozkoumáváním korálových útesů, či tropických pralesů.


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 109 900 Kč!


Díky našim zkušenostem se svatbou ve Francouzské Polynésii víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Rádi Vám sestavíme svatební itinerář na míru, který bude vyhovovat všem Vašim představám.
Pomůžeme Vám s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem. Většina cestovních kanceláří Vám není schopna zařídit veškeré dokumenty v ČR i v zahraničí. Naše svatební agentura ve spolupráci s prověřenou renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo se nejen postará o veškeré "papírovaní", ale zároveň díky velkému množství klientů, kteří se na nás obracejí, získáváme od partnerské cestovní kanceláře mimořádné slevy na letenky, ubytování a hotely.
Neváhejte a kontaktujte nás s dotazem na nezávaznou nabídku a případně bezplatnou osobní schůzku.