Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba v Řecku

PERFEKTNÍ START DO PERFEKTNÍHO MANŽELSTVÍ ...

Stejně jako v zamilovaných filmech se i Vaše svatba může odehrávat na pláži při zapadajícím slunci, na hotelové terase s výhledem na moře, před kouzelnými kostelíky, nebo na úřadě.
Při realizaci svatby v Řecku, máte v základě tři možnosti: uspořádání civilní svatby, církevní svatby, nebo jen „obřadu na oko“. Celý svatební obřad zařídíme a zajistíme vše potřebné: květiny pro nevěstu, fotografa i občerstvení, vy jen dodáte potřebné dokumenty. Po celou dobu Vaší svatby v Řecku Vám budou k dispozici naši delegáti, kteří se o Vás postarají a pomohou Vám i s dojednáním všech záležitostí.

Svatbu v Řecku organizujeme ve spolupráci s renomovanými cestovními kancelářemi specializujícími se na Řecko. Většina cestovních kanceláří není schopna zařídit veškeré dokumenty, které jsou nutné pro svatbu v Řecku. Obracejí se proto na nás s prosbou o vyřizení zmíněných formalit a dokumentů v ČR, případně s přípravou dokumentů na řecké straně. Mnozí klienti po zmíněné zkušenosti u cestovních kanceláří kontaktují s poptávkou na svatbu v Řecku přímo nás. Nejen, že se postaráme o veškeré dokumenty na klíč, ale zároveň díky slevám, které máme u našich partnerů, jsme schopni poskytnou i levnější zájezd dle výběru budoucích novomanželů.
Neváhejte a obrattě se na nás s žádostí o nezávaznou nabídku na Vaši vysněnou svatbu v Řecku.