Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba v Itálii

Itálie jako kolébka mnoha civilizací u uměleckých směrů je vyhlášená městy dýchající romantickou atmosférou, jedinečnými památkami, velkolepými kostely ale i slunným pobřežím, úrodnými lány vinic a vřelou, temperamentní atmosférou.

V Itálii můžete zažít stavbu oficíální, která bude uznána našimi úřady, přičemž naše agentura v rámci svatebního balíčku obstará veškeré „papírování i razítkování“, a to jak u našich úřadů, tak v Itálii. Druhou možností je uspořádat svatbu pouze symbolickou, která sice bude vypadat jako opravdová včetně oddávajícího, květin, šatů i hostiny, jen si pak musíte udělat ještě jeden obřad třeba u Vás na radnici. Ve vzpomínkách a na fotografiích ovšem zůstane svatební veselice v neopakovatelném italském stylu.

Svatbu v Itálii organizujeme ve spolupráci s renomovanými cestovními kancelářemi specializujícími se na Itálii Většina cestovních kanceláří není schopna zařídit veškeré dokumenty, které jsou nutné pro svatbu v Itálii. Obracejí se proto na nás s prosbou o vyřizení zmíněných formalit a dokumentů v ČR, případně s přípravou dokumentů na řecké straně. Mnozí klienti po zmíněné zkušenosti u cestovních kanceláří kontaktují s poptávkou na svatbu v Itálii přímo nás. Nejen, že se postaráme o veškeré dokumenty na klíč, ale zároveň díky slevám, které máme u našich partnerů, jsme schopni poskytnou i levnější zájezd dle výběru budoucích novomanželů.
Neváhejte a obraťte se na nás s žádostí o nezávaznou nabídku na Vaši vysněnou svatbu v Itálii.