Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba Fidži

Pokud tíhnete k zemité historii lidstva a toužíte po svatebním obřadu vycházejícím z prastarých zvyklostí přírodních lidí, pak je pro vás jako stvořená svatba na Fidži. V této ostrovní zemi žije většina obyvatelstva ještě v kmenovém zřízení, i když na druhou stranu tu najdete i moderní sídla s bankami a nákupními galeriemi. Nicméně, některé hotely vám tu dokáží připravit svatební obřad vycházejí ze starých ostrovních tradic s bojovníky, šamany a tradičními rituály. A pokud je vaším snem svatba v bílém - i tu můžete prožít na exotickém Fidži a své ANO si zašeptat při neopakovatelném západu slunce, na bělostné pláži, pod šeptajícími palmovými listy.


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 81 900 Kč!


Díky našim zkušenostem se svatbami na Fidži víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Rádi Vám sestavíme svatební itinerář na míru, který bude vyhovovat všem Vašim představám. Pomůžeme Vám s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.
Většina cestovních kanceláří Vám není schopna zařídit veškeré dokumenty v ČR i v zahraničí. Naše svatební agentura ve spolupráci s prověřenou renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo se nejen postará o veškeré "papírovaní", ale zároveň díky velkému množství klientů, kteří se na nás obracejí, získáváme od partnerské cestovní kanceláře mimořádné slevy na letenky, ubytování a hotely.
Neváhejte a kontaktujte nás s dotazem na nezávaznou nabídku a případně bezplatnou osobní schůzku.