Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba Seychely

Seychely je stát na stejnojmenných ostrovech v Indickém oceánu, východně od Afriky. Krása těchto ostrovů se rozprostírá v Indickém oceánu na ploše cca 400 000 čtverečních kilometrů, jen 4° stupně pod rovníkem. Přestože jsou již hodně prozkoumané, přetrvává zde stále plno záhad a tajemství. Na ostrovech najdete tolik exotické fauny a flory, jako snad nikde jinde na světě. Seychely jsou ideálním místem pro svatební obřad a svatební cestu. Najdete zde kilometry dlouhé pláže s korálovým bílým pískem, průzračně čisté, tyrkysově zbarvené moře, lesy, palmové háje i vzácné papoušky Black Parrot. Pláže obklopují každý ostrov jako obrovský náhrdelník, přerušovaný balvany a skalisky z červenočerné žuly - spolehlivé poznávací znamení zdejšího pobřeží!


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 48 900 Kč!


Díky našim zkušenostem se svatbou na Seychelách víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Rádi Vám sestavíme svatební itinerář na míru, který bude vyhovovat všem Vašim představám.
Pomůžeme Vám s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem. Většina cestovních kanceláří Vám není schopna zařídit veškeré dokumenty v ČR i v zahraničí. Naše svatební agentura ve spolupráci s prověřenou renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo se nejen postará o veškeré "papírovaní", ale zároveň díky velkému množství klientů, kteří se na nás obracejí, získáváme od partnerské cestovní kanceláře mimořádné slevy na letenky, ubytování a hotely.
Neváhejte a kontaktujte nás s dotazem na nezávaznou nabídku a případně bezplatnou osobní schůzku.