Svatební agentura

Svatba v zahraničí

Svatba Tobago

Když psal Daniel Defoe svého Robinsona Crusoa, zasadil jeho děj na Tobago. Tento ostrov je druhým hlavním ostrovem státu Trinidad a Tobago a na rozdíl od svého většího kolegy, který je tepající, moderní krajinou, je Tobago málo rozvinutou oblastí s poklidným tempem, kam lidé přijíždějí hledat klid a odpočinek vzdálený od rušného životního stylu. Tobago vám poskytne jedinečné útočiště, kde prožijete nádhernou, exotickou svatbu, na níž budete vzpomínat celý život. Pozemský ráj, jenž moderní civilizace ještě nestačila pohltit.


NAŠE FINÁLNÍ CENA VČETNĚ LETENEK A UBYTOVÁNÍ JIŽ OD 56 500 Kč!


Díky našim zkušenostem se svatbami na ostrově Tobago víme, že každý náš klient má své individuální přání a potřeby. Rádi Vám sestavíme svatební itinerář na míru, který bude vyhovovat všem Vašim představám. Pomůžeme Vám s výběrem termínu a destinace, zařídíme pro Vás veškeré potřebné dokumenty a zároveň se přizpůsobíme Vašim finančním možnostem.
Většina cestovních kanceláří Vám není schopna zařídit veškeré dokumenty v ČR i v zahraničí. Naše svatební agentura ve spolupráci s prověřenou renomovanou cestovní kanceláří Marco Polo se nejen postará o veškeré "papírovaní", ale zároveň díky velkému množství klientů, kteří se na nás obracejí, získáváme od partnerské cestovní kanceláře mimořádné slevy na letenky, ubytování a hotely.
Neváhejte a kontaktujte nás s dotazem na nezávaznou nabídku a případně bezplatnou osobní schůzku.